Kızılcahamam Belediyesi
Murat 124 sevdalıları Kızılcahamam'da kampa giriyor
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
30.06.2021

Murat 124 Sevdası Kulübü ve Ankara Anadol Kulübü üyeleri Kızılcahamam’da üç günlük kampa girecek.

Murat 124 Sevdası Kulübü ve Ankara Anadol Kulübü üyeleri Kızılcahamam'da gerçekleşecek kampta bir araya gelecek.

26 bin üyesi bulunan Murat 124 Sevdası Kulübü ve Ankara Anadol Kulübü Başkanı Ali Demir, Belediye Başkanı Süleyman Acar'ın destekleri ile Kızılcahamam'da 3 günlük kampta buluşacaklarını bildirdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Normalleşmeye başladığımız bu süreçte, bizde belediye olarak etkinliklere başlıyoruz. Başta Murat 124 Sevdası olmak üzere klasik araba severler bu etkinliğimize en çok siz sevineceksiniz. 2 yıl önce gerçekleştirdiğimiz ve o dönem hemşehrilerimizin ve misafirlerimizin çok memnun kaldığı, Murat 124 etkinliğimizi tekrar gerçekleştireceğiz.” dedi.

Başkan Acar şöyle devam etti: “Murat 124 Sevdası Kurucu Başkanı Ali Demir ve Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Arslan ile belediyemizde bir araya gelerek etkinliğin detaylarını belirledik. Geçtiğimiz yıl pandemi sebebi ile yapamadığımız, Murat 124 etkinliğimizi, 30-31 Temmuz ve 1 Ağustos tarihinde ilçemizde gerçekleştireceğiz. Böyle güzel bir organizasyonun bu yıl üçüncüsüne ev sahipliği yapacağımız için mutluluk duyuyoruz.”