![Kızılcahamam Belediyesi](/WebCms/Upload/duyurular/BELEDIYE_e3fdd07f-e08a-490a-9a39-90454c154b3c.jpg)
![Kızılcahamam Belediyesi](/WebCms/Upload/duyurular/BELEDIYE_e3fdd07f-e08a-490a-9a39-90454c154b3c.jpg)
Ankara Avni Balabanlı Amatör 1. Ligde, Play-Off’ta Ankara Süper Amatör Lige çıkma mücadelesi veren Kızılcahamam Belediyespor’umuz 4-1 kazandığı ilk maçın ardından 2. maçını Yenimahalle Hasan Doğan Stadı’nda Demetevler Karadenizgücü ile oynayacak.
Ligi ilk 3 sırada tamamlayan takımlar Süper Amatör Lige çıkacak.
Pazar günü saat 14:00’da oynanacak karşılaşma için saat 12:00’da belediyemiz önünden otobüs hareket edecek.
Takımımıza başarılar diliyor, tüm halkımızı maça davet ediyoruz.