Kızılcahamam Belediyesi
BAŞKANIN MESAJI
Geri

Emeğe, sosyal adalete ve insan haklarına saygılı olmayı, eşitlik, özgürlük ve demokrasi, dayanışma gibi insani değerlere sahip çıkmayı görev biliyoruz. Hemşehrilerimiz arasında sosyal kültürel ilişkilerin geliştirilmesi, tüm zenginliklerimizin paylaşarak gelecek kuşaklara ulaşması ve şehrimizin tüm potansiyelinin ortaya çıkartılıp tanıtımının yapılması için hep birlikte çalışmayı ilke edindik. Çevreye, doğaya ve insana değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket ediyoruz.
 

Hukuka saygılı bir şekilde toplumun hak ve yararlarını gözeterek bilimsellik, nesnellikten ve akılcılıktan, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşçinin, köylünün, memurun, kadınımızın, gencimizin, engelli vatandaşlarımızın ve en önemlisi geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yani toplumun her kesiminin insanca yaşam mücadelesinin her zaman yanındayız. Gerçekleştireceğimiz etkinliklerimiz ve hizmetlerimiz Kızıılcahamamın gelişimine, kültürünün korunmasına ve geleceğe taşınmasına bağlı olduğu inancındayız.
 

Bize teslim edilen kaynakları bu kapsamda kentimizin ve vatandaşlarımızın acil ve zorunlu ihtiyaçları doğrultusunda en etkili ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız. Halkımızın bize vermiş olduğu bu emanete en iyi şekilde sahip çıkarak belediyemizin kaynak ve imkanlarını siz Kızılcahamam'da yaşayan hemşehrilerime hizmet olarak döneceğini bilmenizi isterim.