Kızılcahamam Belediyesi
Yaz Konserleri Muhteşem Final İle Sona Erdi  
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
10.09.2022

Yaz Konserleri Muhteşem Final İle Sona Erdi  

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen yaz konserleri coşkulu bir geceyle sona erdi.

Kızılcahamam’da yaz sezonu boyunca yeni hizmete başlayan ve ilçenin çehresini değiştiren Millet Bahçesi ile Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda tam 15 konser gerçekleştirildi.

Birbirinden ünlü sanatçıları konuk eden Kızılcahamam’da düzenlenen konserlere ilçede yaşayan vatandaşlar ve misafirlerin yoğun ilgisi oldu. Konser alanını dolduran binlerce kişi bir buçuk ay boyunca devam eden konserlerde keyifli dakikalar yaşadı. Son olarak 10 Eylül Cumartesi günü düzenlenen konserde final sanatçıları Kızılcahamamlı Ahmet ve Ali Kınık oldu. Konuk sanatçılara teşekkür plaketleri Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy tarafından takdim edildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar düzenlenen konserler ile ilgili yaptığı açıklamada; “Uzun süredir pandemi dolayısı ile bu tip etkinlikleri gerçekleştirememiştik. Vatandaşlarımızdan gelen talepler neticesinde yaz boyunca hafta sonlarını vatandaşlarımızın ve misafirlerimizin beğenisine sunduğumuz konserlerle geçirdik. Konuk sanatçılarımız konserlere katılan vatandaşlarımıza keyifli dakikalar yaşattılar. Konserlerimize yoğun ilgi gösteren vatandaşlarımıza, misafirlerimize, davetimize icabet eden konuk sanatçılarımıza ve etkinliklerin hazırlanmasında emeği olan herkese çok teşekkür ederim. İnşallah gösterilen bu ilgiye karşılık olarak bu tarz etkinliklerimiz devam edecek” dedi.