Kızılcahamam Belediyesi
Sosyal Medyadan Sosyal Meydana
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
19.10.2023

İlçemizde ‘Sosyal Medyadan Sosyal Meydana’ projesi kapsamında etkinlik düzenlendi. Sosyal medya ve teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek, gençlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımını sağlayarak hayatın içinde aktif bir şekilde yer almalarının sağlanması amacıyla ilçemiz 15 Temmuz  Cumhuriyet  ve Demokrasi Meydanında etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte santranç, jenga, mangala, ebru, soft kumaş, yüz boyama, halat çekme, çuval yarışı, sandalye kapmaca oyunu, teakwondo gösterisi, sağlık standı, tiyatro gösterisi, trafik yol, akülü araba, müzik etkinliği ve deneyimleyebilecekleri çeşitli sanatsal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra sportif faaliyetler, sokak oyunları ve gönüllülük faaliyetleri de yer aldı.

Gençler geleneksel sanat yeteneklerini ve sportif gösterilerini sergiledi. Çeşitli müzik gruplarının sahne aldığı etkinlikte katılımcılar keyifli bir gün yaşadı.

Etkinliğe Belediye Başkanımız Süleyman Acar, Kaymakamımız Dr. Nuri Mehmetbeyoğlu, Kaymakam Refiki Taha Furkan Sönmezel, kurum ve amirleri, aileler ve çok sayıda öğrencimiz ve gençlerimiz katıldılar.