Kızılcahamam Belediyesi
Kızılcahamam’da Duygu Dolu Voleybol Maçı
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
07.03.2023

Kızılcahamam’da Duygu Dolu Voleybol Maçı

Voleybol Kadınlar 2. Liginde Kızılcahamam Belediyesi Kadın Voleybol Takımının Kızılcahamam Rıza Doğan Spor Salonunda TEİAŞ Kadın Voleybol Takımını misafir ettiği ve maç

öncesinde depremzede çocuklarımız için “ Sen De Bir Oyuncak Getir” kampanyasının düzenlendiği karşılaşmada Kızılcahamam Belediyesi rakibini 3-0 mağlup ederek ligin son maçında 9. galibiyetini aldı.

Maç öncesinde karşılaşmaya gelen Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Voleybol Federasyonu Genel Sekreteri Nihal İşçi, TVF Ankara İl Temsilcisi Selahattin Karayel ve Kızılcahamam Belediyesi Voleybol Takımı Sponsoru Armin Elektrik Genel Müdürü Ünal Boztunalı’ya plaketleri Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı ve Kızılcahamam Belediyesi Amatör Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Özbek tarafından plaket takdim edildi.

Maçın başında depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için saygı duruşunda bulunuldu ve ardından taraftarlar salonun parkelerini depremzede çocuklarımız için oyuncaklarla doldurdular. Duygu dolu bu maçın kazananı birlik ve beraberlik oldu.

Fikstüre göre TEİAŞ Takımının sahasında oynanması gereken karşılaşma, düzenlenecek olan bu anlamlı organizasyon nedeniyle, konuk ekibin de anlayışı ile Kızılcahamam Rıza Doğan Spor Salonunda oynandı.