Kızılcahamam Belediyesi
Başkan Süleyman Acar Deprem Bölgesinde
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
10.02.2023

Başkan Süleyman Acar Deprem Bölgesinde

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar Kahramanmaraş, Gaziantep ve Hatay’da deprem bölgelerini ziyaret etti.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizde yaşanan depremlerin ardından Kızılcahamam Belediyesi yanında bulunan Emekliler Lokali’nde oluşturulan Deprem Yardım Kabul Merkezimize gelen yardımlar, tek tek ayrılıp kutulanarak deprem bölgelerine tırlarla gönderildi.

Belediye Başkanımız Süleyman Acar tarafından kepçe, ekskavatör ve kamyonlarla birlikte 12 personelimiz deprem bölgelerine yönlendirildi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Güray Altunay ve beraberindeki heyet ile birlikte deprem bölgelerine giderek orada bulunan depremzede vatandaşlarımız ve Kızılcahamam Belediyesi ekiplerimiz ile bir araya geldi. Ayrıca Kahramanmaraş’ta kayınvalidesi ve eşinin kardeşini kaybeden Perihan Erdoğan Ortaokulu Müdürü Yaşar Sarı ve eşini de ziyaret ederek baş sağlığı diledi.

Başkan Acar; "Ülkece çok büyük acı yaşıyoruz. Hepimizin yüreği yandı. Devletimiz, Milletimiz büyük afetin yaralarını sarmak için kenetlendi. Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın." dedi.