Kızılcahamam Belediyesi
Başkan Acar'dan yeni yıl mesajı
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
30.12.2022

Sevgili hemşerilerim,

2022 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyor, Cumhuriyetimizin 100. Yılı olan 2023 yılına yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz.

Bir başka heyecanımız ise,  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılına giriyor oluşumuz.

İnşallah 2023 yılı ile birlikte, Türkiye Yüzyılında , son 20 yılda temelleri atılan, atılım süreci başlayacak ve Türkiye’mizin her alanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde zirve yürüyüşü hızla devam edecek.

Kızılcahamam Belediyesi olarak 2022 yılında da yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık.

Sizlerin güveni ve teveccühü ile ilçemizin sorunlarını çözmede ve yeni projelerimizle Kızılcahamam’ımızı layık olduğu bir ilçe haline getirmekte olan kararlılığımızı son 3 senedir olduğu gibi 2023 yılında da sürdüreceğimizi belirtmek isterim.

Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için ilçemize yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2023 yılının Kızılcahamam’ımıza, Ankara’mıza, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, sizlere  en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.