Kızılcahamam Belediyesi
Başkan Acar’dan Bayram mesajı
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
01.05.2022

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Acar; Sevgili Hemşerilerim;

Millet olarak tüm bayramlar bizim için özel ve anlamlı günlerdir. Birlik ve beraberlik hisleriyle karşılamaya hazırladığımız Ramazan Bayramı da, hepimize güzellikleri hatırlatır.

Bizler  içinde yaşadığımız Güzel İlçemizin vatandaşları olarak büyük bir ailenin fertleriyiz.

Bu büyük ailenin parçası olmanın duygusuyla, Kızılcahamam Belediyesi olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çalışmalarımız, projelerimiz, daha güzel Kızılcahamam için gayretlerimiz artarak sürecektir.

Heyecan ve özlemle beklediğimiz bayramımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, önümüzdeki yıllarda da huzur  dolu Ramazanlara erişebilmenin beklentisini taşıyoruz. Yüce Allah`tan dileğimiz halkımızla birlikte el ele, gönül gönüle, kol kola, sevgiyle, kopmayacak sağlam gönül bağlarıyla nice Ramazan aylarına sağlıkla, sıhhatle ulaşabilmektir.

Ramazan Bayramının insanlık adına hayatın her alanında çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü getirmesini temenni ediyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu bir Kızılcahamam’da sevdiklerimizle hep bir arada olalım istiyorum.

 Bu vesile ile tüm Kızılcahamamlı hemşerilerimin, mübarek Ramazan Bayramını kutluyor sağlık ve mutluluklar diliyorum dedi.