Kızılcahamam Belediyesi
Başkan Acar, Sünnet Olan Çocukları Ziyaret Etti
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
19.07.2023

Başkan Acar, Sünnet Olan Çocukları Ziyaret Etti

Onlar Erkekliğe İlk Adımlarını Atan Kızılcahamam‘ın Yağız Delikanlıları 

Kızılcahamam Belediyesi’nin düzenlediği ücretsiz sünnet organizasyonu ile bu yıl 34 çocuk erkekliğe ilk adımını attı. Sünnet olan çocukları, Kızılcahamam Devlet Hastanesi’nde Belediye Başkanı Süleyman Acar, ziyaret ederek çocuklarının ilk mürüvvetini yaşayan ailelerin heyecan ve sevincine ortak oldu.
Kızılcahamam Belediyesi’ne aileleri başvuruda bulunan 34 çocuk sünnet ettirildi. Sabah saatlerinden itibaren Hastanemizde  sünnetleri gerçekleştirilen çocukların hastane odaları süslenerek Kızılcahamam Belediyesi tarafından kendilerine sünnet kıyafetleri alındı.
Sünnet olan çocuklar için 28 Temmuz 2023 Cuma günü, Millet Bahçemizde sünnet şöleni düzenleyeceklerini belirten, Belediye Başkanı Süleyman Acar, “İnşallah bugün olduğu gibi yarın da geleceğimiz olan çocuklarımızın yanında olacağız. Ailelerimizin mutluluklarına ortak olmak bizler için büyük bir sevinç. Sünnet şöleni öncesinde sünnet olan yavrularımızı hastanede ziyaret ettik. Sünnet olan tüm evlatlarımıza hayırlı bir ömür diliyorum. Desteklerinden dolayı hastane yönetimimize teşekkür ederim” dedi.