Kızılcahamam Belediyesi
Başkan Acar, Öğrencilerle Buluşuyor
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
24.02.2022

Başkan Acar, Öğrencilerle Buluşuyor

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Kariyer Günleri Buluşmaları adlı etkinlikte öğrencilerle buluştu.

Lise öğrencileri ve öğretmenlerle bir araya gelen Acar, etkinlikte öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Çocuklara hayalleri ve hedeflerinin olması gerektiğini anlatan Acar, “Kendinizi yetiştirin, okuyun ve üretken olmaya yönelin. Eminim ki sizler günün teknolojisini kullanarak bizlere de katkı sağlayabilirsiniz. Tabi hepinizin şu anda bir hedefiniz vardır. Hepimizin bir hedefi olması gereken bir olay var; mükemmel insan olabilmek, insani kâmil olmak, iyi insan olabilmek. Çünkü insanı diğer varlıklarından ayıran en iyi özelliklerinden birisi de; insan sadece kendi için çalışmaz, eşi, dostu, sıkıntısı olan insanlar için, İlçesi ve Ülkesi için de çalışır. Dediğim gibi insanlara faydalı olmaya çalışalım" ifadelerini kullandı.

Program sonrasında Başkan Acar,  Anadolu Lisesi Okulu Kütüphanesni ziyaret ederek 87 adet hikaye  ve roman kitabı hediye etti.

Anadolu Lisesi Okul Müdürü Esen Keskin, Belediye Başkanı Süleyman Acar’a plaket takdiminde bulundu ve program sona erdi.