Kızılcahamam Belediyesi
Başkan Acar, Belediye Personeli ile Bayramlaştı
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
23.06.2023

Başkan Acar, Belediye Personeli ile Bayramlaştı

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kurban Bayramı öncesindeki son mesai gününde belediye personeli ile bayramlaştı.

Kurban Bayramında 9 günlük resmi tatil olması nedeniyle Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek ve Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personeli ile Adem Özbekler Kültür Merkezinde bulunan  Kızılcahamam Belediyesi Yeşilçam Düğün ve Toplantı Salonunda bir araya gelerek bayramlaştılar.

Başkan Acar yaptığı konuşmada; "Biz Büyük Bir Aileyiz.

İlçemize yaptığımız hizmetlerin emektarları, el ele, gönül gönüle vererek birlikte mesai yaptığımız personel arkadaşlarımız ve meclis üyelerimizle bir araya gelerek,  Kurban Bayramı öncesinde bayramlaşma fırsatı bulduk. Aramızdan ayrılan, emekli olan mesai arkadaşlarımız ve bu aileye yeni katılan mesai arkadaşlarımız oldu. Bizler, İlçemizin 109 mahallesinde, caddelerinde, sokaklarında çalışan, vatandaşlarımız için hizmet eden bireyleriz. Yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkürlerimi sunar bizlerle olan mesai arkadaşlarımıza teşekkür eder, tüm hemşehrilerimize de hayırlı bayramlar dilerim" dedi.