Kızılcahamam Belediyesi
Başkan Acar’dan Esnaf Turu
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
02.07.2021

Normalleşme adımlarıyla birlikte yoğun geçen mesai ve ziyaretçi trafiğine rağmen mahalle ve esnaf ziyaretlerine ara vermeyen Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kazımkarabekir caddesindeki esnafını turladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı  Süleyman Acar, esnafı ziyaret ederek hayırlı işler ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. 

Esnafları dükkanlarında ziyaret eden Acar, alışveriş için gelen vatandaşlarla ve esnaflarla sohbet etti. Esnafların taleplerini dinleyen Başkan Acar, pandemiyle mücadelenin sürdüğünü hatırlatarak, hijyen kurallarına riayet ve sosyal mesafe kuralına özen gösterilmesi konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Esnafı mutlu bir Kızılcahamam için çalışıyoruz

Pandemiyle mücadelede kaldırılan kısıtlamalardan sonra esnaflarının işlerinin hızla artış göstermesinin sevindirici olduğunu belirten Acar, belediye olarak esnafların her zaman yanlarında ve destekçisi olacaklarının altını çizdi. 

Acar, “Esnaflarımızla sık sık bir araya gelerek onlarla birçok konuyu istişare ediyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ziyaretlerimizde ayrıca Kızılcahamam için yaptığımız çalışmalar ve önümüzdeki dönemlerde hayata geçireceğimiz projelerimizi de anlatma fırsatı buluyoruz. Çünkü hemşehrilerimizle bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve daha isabetli olacağını biliyoruz. Esnafımızla işleri hakkında konuşuyoruz. Onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Belediyemizi ilgilendiren konularda istişare ederek varsa yapılacak, onları çözüme kavuşturuyoruz. Salgında normalleşme sürecindeyiz. Esnafımızın da sıkıntılarının farkındayız.Bizleri güler yüzüyle karşılayan esnafımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.Esnafımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimiz. Esnafımız mutlu olursa bizde mutlu oluruz” diye konuştu.