Kızılcahamam Belediyesi
Başkan Acar, 383 öğretmeni ziyaret ediyor.
Geri
Kızılcahamam Belediyesi
09.09.2021

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde eğitim gördüğü ve ilçedeki okulları ziyaret etti. Acar, “Yeni eğitim öğretim yılı çocuklarımıza öğretmenlerimize, ailelerimize, devletimize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar pandemi nedeniyle yüz yüze eğitimden uzak geçen bir buçuk senenin ardından eğitime başlayan öğrencilerin heyecanına ortak oldu. Başkan Acar Kızılcahamam’da ilk okul ziyaretini mezun olduğu Orhangazi İlkokulundan başladı. Ardından ise , İlçede bulunan tüm okul öğrenci, öğretmen ve okul idarecileriyle bir araya geldi.

Okullarda talepleri dinleyen ve isteklerin yerine getirilmesi için talimat veren Başkan Acar, yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu. Acar, öğrencilerin yoğun sevgi gösterileri ile karşılaştı.

Acar; Öğretmenlerimiz ve velilerimizin aşılarını mutlaka yaptırmaları gerektiğini söyleyerek Yeniden kapanma olmadan ikbalimiz, istikbalimiz ve geleceğimiz olan çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim hayatlarına devam etmeleri için yüce Rabbimden niyaz ediyor, her bir evladımıza eğitim öğretim hayatında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.